VEDOUCÍ ODDĚLENÍ NÁMOŘNÍCH PŘEPRAV- EXPORT

O pozici

Právě teď hledáme nového kolegu/yni na pozici Vedoucí oddělení námořních přeprav – export, pro mezinárodní přepravní a logistickou společnost se sídlem v Chrášťanech. Společnost vznikla v roku 1937 a nyní má své zastoupení v 37 krajinách po celém světě.

KLÍČOVÉ DOVEDNOSTI A NÁPLŇ PRÁCE:

  • Manažerské:
    • organizace práce v námořním oddělení (6 podřízených)
    • kontrola,
    • reporting
    • řešení složitých případů
  • Odborné:
    • plánování a organizování námořních přeprav
    • optimalizace tras
    • vyřizování objednávek a jejich zadávání do systému
    • vypracování cenových nabídek na služby spojené se zajištěním přeprav zboží – komunikace se zákazníky, dopravci
    • vedení administrativy spojené se zajišťováním doklady, aj.

Klient nabízí:

  • Zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Firemní akce
  • 13.plat dle výsledků společnosti
  • Benefity: stravenkový paušál v hodnotě 75,- Kč/den, týden dovolené navíc,
    vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, služební telefon/notebook

Klient požaduje:

  • SŠ s relevantní praxí
  • zkušenosti v oblasti námořních přeprav min. 2 roky
  • zkušenosti s vedením týmu – výhodou
  • dobrá znalost anglického jazyka C1
  • uživatelská znalost MS Office
  • výborné komunikační dovednosti
  • znalost/praxe v systému AS 400
  • prozákaznický přístup

Typ pracovného pomeru

  • Práce na plný úvazek

LOKALITA:

  • Chrášťany
Detail pozice
  • LOCATIONPrague, Czech republic
  • TYPEFull time